Szafka Nocna Wisząca PAROS - dlaczego warto?

Szafka nocna jest szczególnym meblem, służącym do przechowywania wielu elementów. Wyposażenie takiej szafki może być różne - od ulubionej książki czytanej bezpośrednio przed snem aż po podstawowe kosmetyki do codziennej pielęgnacji i higieny. Przy wyborze odpowiedniej szafki nocnej należy więc pamiętać o tym, aby znajdowała się ona w zasięgu osoby przebywającej w łóżku. Model PAROS ze specjalnym podwieszaniem sprawdzi się w tym zakresie doskonale, ponieważ może być on umieszczony na dowolnej wysokości.

Szafka Nocna Wisząca PAROS - gdzie kupić?

Zastosowań szafki nocnej wiszącej PAROS jest naprawdę wiele. Jeśli potrzebujesz niewielkiej, wiszącej szafki do przedpokoju, możesz nie sugerować się nazwą i wykorzystać w tym celu właśnie wspomniany wcześniej model. Dzięki swoim stosunkowo niewielkim rozmiarom ten model sprawdzi się praktycznie wszędzie, z pewnością podnosząc komfort życia domowników. Szafkę PAROS możesz kupić bez wychodzenia z domu, w sklepie internetowym ilistwy.pl. Dodatkowym plusem jest dostawa na wskazany adres.

Szafka Nocna Wisząca PAROS - cena

Model PAROS został wyposażony w nowoczesne prowadnice, dzięki którym szuflada wysuwa się lekko, bez większego oporu. Nie ma również mowy o żadnym skrzypieniu, co niestety ma często miejsce w przypadku mebli gorszej jakości. W tym przypadku cena zdecydowanie idzie w parze z jakością. Decydując się na zakup szafki nocnej wiszącej PAROS można być spokojnym o to, jak długo w praktyce posłuży taki mebel. Wszystkie elementy szafki zostały odpowiednio dopasowane do siebie, bez pozostawienia wolnych przestrzeni tam, gdzie ich być nie powinno.

Mebel godny polecenia. No i trzeba przyznać że dość niestandardowy. wcześniej nie zdarzyło mi się kupować nocnej szafki która wcale nie ma nóg, zawsze były takie tradycyjne. paros to pozytywne zaskoczenie.

Rafał

łatwa w montażu - przyjemnie to wszystko poszło. Wszystkie potrzebne do zamontowania elementy standardowe dlatego spokojnie można samemu sobie wszystko na miejscu umieścić.

Jan

Do nowoczesnej sypialni ekstra szafka nocna. Świetnie że jest wisząca - ma się wrażenie że taka szafka po prostu lewituje, no coś wspaniałego. I na pojemność też absolutnie nie ma co narzekać.

Zuzanna

Od razu kupiliśmy dwie szafki PAROS bo były nam potrzebne do kompletu po obydwu stronach łóżka. Sprawdzają się bez zarzutu, stabilna konstrukcja, nic nie lata i nie trzeszczy. Pieniądze dobrze wydane.

Marcel