Szafka Nocna Wisząca Maja - dlaczego warto?

Maja to wyjątkowa szafka nocna, która wyróżnia się licznymi zaletami. Ma uniwersalny rozmiar, tj. jest szeroka na 40 cm. Posiada wygodny uchwyt oraz szufladę na przydatne akcesoria, na przykład zegarek, telefon, ładowarkę. Na półce natomiast można położyć ulubioną książkę czy tablet, których używamy przed snem czy podczas leniwego poranka. Szafkę wykonano z białych płyt, dlatego produkt sprawdzi się w pomieszczeniach o dowolnej kolorystyce, ponieważ biel jest kolorem najbardziej uniwersalnym.

Szafka Nocna Wisząca Maja Chromowany Uchwyt - gdzie kupić?

W każdym przypadku meble warto kupować u samego producenta, ponieważ jest to najbardziej opłacalne i bezpieczne rozwiązanie. Mianowicie, nie trzeba płacić pośrednikom, ponadto jest mniejsze prawdopodobieństwo, że na którymś etapie transportu dojdzie do uszkodzenia. W sklepie ilistwy.pl można się zaopatrzyć w nowoczesne szafki nocne w stylu skandynawskim, które są wykonywane przez samego dostawcę. To produkty niezawodne, ale też sprawdzone, o czym świadczą pozytywne opinie klientów, którzy kupili omawiane szafki.

Szafka Nocna Wisząca Maja Chromowany Uchwyt - cena

Cena tego produktu nie jest szczególnie wygórowana, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę jego jakość - szafka nocna Maja została wykonana z bardzo dobrego tworzywa, które jest odporne na uszkodzenia, a dodatkowo jest stosunkowo lekkie. Można także wspomnieć o dbałości o wszystkie szczegóły, ponieważ na przykład sam uchwyt wykonano z eleganckiego i chromowanego metalu. Dzięki temu można mieć pewność, że szafka będzie dobrze się prezentować przez długie lata i spełni wszelkie oczekiwania.

szukałam dobrej szafki do nocnej do mojej sypialni, która będzie miała “lekki” design i tak trafiłam na model Maja, co zabawne szukając zupełnie innych produktów na rzecz remontu. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ produkt jest porządny, a drogi nie był ;)

Monika

Szafka nocna Maja to produkt dość udany, zwłaszcza że przyciąga uwagę swoim wyglądem - fajnie, że jest przykręcana do ściany, ponieważ zapewnia efekt lewitacji :P Pomieści wszystkie potrzebne akcesoria, można na niej postawić lampkę - ogólnie polecam.

Karolina

Robiłem remont u mojej siostry i szukałem dla niej niedrogich szafek nocnych i przyznam, że pozytywnie się zaskoczyłem jakością modelu Maja, ponieważ siostra raczej dbała przede wszystkim o dobre ceny kosztem jakości - tutaj wszystko jest jak należy!

Andrzej

Z szafki Maja jestem bardzo zadowolony, zwłaszcza że ma biały kolor, ponieważ kupiłem ją z dwa lata temu, a ostatnio dopiero zmieniałem kolor ścian w sypialni - biel jak najbardziej odnajduje się w nowej odsłonie pomieszczenia. A w ogóle mebel bardzo funkcjonalny :)

Mariusz