Już 1 marca 2018 salony łazienkowe JETA powiększą się o nowy salon w Warszawie na ul. Marywilskiej 44. Nowy salon JETA otworzy się wraz z takimi markami jak Mrówka,  Jysk,  Abra,  Stokkihome, czy sieć salonów elektrycznych AT. Charakter całego kompleksu handlowego o nazwie:  „Wodny Park Handlowy” to wyposażenie mieszkań i domów.

Klient JETA znajdzie tam wszystko by móc w pełni wybudować swój nowy dom a później go wyposażyć. W ten nowy koncept handlowy  doskonale wpisuje się firma JETA ze swoimi artykułami wyposażenia łazienek.

Na powierzchni około 500m²,  salon łazienkowy JETA zaprezentuje najnowsze formaty i wzory, takich uznanych marek jak Tubądzin, Paradyż, Ceramstic, czy Cerrad. Dopełnienieniem oferty będzie ekspozycja kabin marki Radaway, wanien Marmorin , czy szafek łazienkowych Deftrans, a jest to tylko mała część z bogatej oferty łazienkowej salonów JETA.

Na miejscu klient JETA otrzyma możliwość wykonania bezpłatnej wizualizacji swoje łazienki przez specjalistów. Dzięki czemu uzyska pewność, na początkowym etapie remontu, że wybór płytek ceramicznych i armatury  sanitarnej jest zgodny z jego oczekiwaniami.

ROSNĄCA SIEĆ SPRZEDAŻY

Marka JETA jest obecna na polskim rynku od roku 1990 i jest firmą rodzinną. Salony łazienkowe JETA aspirują do bycia jednym z liderów w branży wyposażenia wnętrz w specjalizacji łazienek. Salon warszawski będzie kolejnym punktem, gdzie klient detaliczny i inwestycyjny będzie mógł dokonać wyboru w bogatym portfelu produktów łazienkowych firmy. Salon JETA Warszawa to już 17 salon

POWRÓT DO AKTUALNOŚCI